Uncharted 5 w nowym spocie PS5? Gracze łączą tajemniczą scenę z niezapowiedzianą grą

Gry (plotka)
4737V
Uncharted 5
Wojciech Gruszczyk | 30.01, 13:46

Już w 2021 roku pojawił się raport, według którego powstaje nowe Uncharted. Za projekt podobno nie odpowiada Naughty Dog, ale ostatnia reklama Sony może sugerować, że w najbliższych miesiącach doczekamy się konkretnej zapowiedzi.

Po godzinie 11:00 Sony opublikowało nową reklamę, która prezentuje szereg znanych produkcji przygotowanych dla PlayStation 5. Widzimy tam zajawkę God of War Ragnarok, Spider-Mana 2 czy też materiały z Returnal. Niemal wszystkie zaprezentowane gry bardzo łatwo można połączyć z wcześniej wydanymi opowieściami lub nadciągającymi przygodami.

Wyjątkiem jest scena, w której widzimy młodą kobietę – dziewczyna przechadza się z pochodnią przez jaskinię i kieruje się w stronę tajemniczego przedmiotu. Możemy mieć pewność, że nie jest to Nathan Drake.

To właśnie z tego powodu część graczy uważa, że Sony za pomocą najnowszej reklamy zwiastuje zapowiedź nowego Uncharted – jak wiadomo w przygodzie mogłaby wystąpić Cassie Drake, co pozwoliłoby deweloperom kontynuować wątek rodziny poszukiwaczy skarbów. Już wcześniej pojawiły się plotki, według których produkcja przedstawi historię córki Nathana i Eleny.

W ostatnich dniach pojawiły się plotki, według których Sony zdecydowało się na reboot Uncharted, a projekt miał trafić w ręce innego studia. Neil Druckmann potwierdził, że jego zespół zakończył rozwijanie tego IP.

title

title

title

Źródło: VGC

Komentarze (127)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper