PS5 oficjalnie ze „zwiększonymi dostawami”. Znakomita reklama i plany na 2023 rok

Gry
3563V
Live from PS5
Iza Łęcka | 30.01, 11:21

Sony właśnie opublikowało pełny spot promujący nowe gry zmierzające w 2023 roku na PlayStation 5, jednocześnie podkreślając, że gracze w następnych miesiącach nie powinni powinni doświadczać trudności w zdobyciu nowej konsoli. 

Japońskie przedsiębiorstwo pod koniec zeszłego roku zapowiedziało zwiększenie dostaw PS5 na wszystkich rynkach, natomiast najnowszy oficjalny komunikat przynosi nam kolejne zapewnienia. Producent dziękuje za wsparcie i zachęca entuzjastów konsolowej rozgrywki do kupowania PlayStation 5

„Do wszystkich naszych fanów: dziękujemy za cierpliwość, kiedy zmagaliśmy się z bezprecedensowym popytem na konsolę PS5 w skali globalnej. Osoby, które chcą kupić konsolę PS5, powinny teraz łatwiej znaleźć ją w sklepach na całym świecie”.

Sony z tej okazji opracowało nową reklamę „Na żywo z PS5”, której fragment mogliście oglądać wcześniej – ozdobami spotu były ujęcia ukazujące bohaterów Spider-Man 2. W ten sposób Japończycy podkreślają, jak wiele interesujących gier można sprawdzić dzięki PlayStation 5.

„Najlepsze gry często sprawiają, że czujemy się jakbyśmy zostali przeniesieni do niesamowitych światów pełnych przygód, wciągającej akcji i niezapomnianych chwil. Dzięki funkcjom PS5, takim jak wysokiej jakości grafika 4K, haptyczne wibracje, adaptacyjne triggery, dźwięk 3D i błyskawiczne wczytywanie, twórcy tworzą światy gier, które są bardziej wciągające niż kiedykolwiek”. 

W najbliższych czasie zobaczymy szereg materiałów z produkcji dostępnych na PlayStation 5, co więcej, zapewne twórcy internetowi będą promować konsolę.

Podkreślono także, jakie tytuły wkrótce zadebiutują na PlayStation 5: 

„W zeszłym tygodniu gracze wkroczyli do krainy Athia w nowej, czarującej grze firmy Square Enix na wyłączność PS5, Forspoken. W tym roku pojawią się kolejne oczekiwane gry, takie jak Assassin's Creed Mirage, Final Fantasy XVI, Hogwarts Legacy, Marvel's Spider-Man 2, Resident Evil 4: Remake i Street Fighter 6, a także nadchodzące rozszerzenia, takie jak Destiny 2: Lightfall i Horizon Forbidden West: Burning Shores. 2023 rok zapowiada się niesamowicie dla graczy korzystających z PS5”.

Sony nie zapomina o nowościach sprzętowych, dlatego informuje o premierze DualSense Edge i zachęca do kupowania PlayStation VR2 – gogle VR zadebiutują na rynku z ponad 30 grami, spośród których można wyróżnić Horizon Call of the Mountain, Gran Turismo 7 i Resident Evil Village.

Źródło: PlayStation Blog

Komentarze (225)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper