Destiny zdetronizowane w Wielkiej Brytanii

Destiny cieszyło się z pozycji lidera w rankingu bestsellerów gier w Wielkiej Brytanii tylko przez 2 tygodnie. Albion ma nowego lidera, zasiadającego na królewskim stolcu.
EA chwali się spektakularnym sukcesem FIFA 15. Aż 80% wszystkich kopii gier sprzedanych w zeszłym tygodniu w Wielkiej Brytanii przypada właśnie na najnowszą odsłonę wirtualnej piłki nożnej. Tytuł wparował na rynek w 8 różnych hardware'owych wersjach, a 54% sprzedanych kopii przypadło na Xbox One i PlayStation 4.
Innym debiutującym tytułem w rankingu jest Fantasy Life na 3DS-a, które pojawiło się na 8 pozycji.
Destiny spadło na drugie miejsce podium, a trzecim miejscem musiało zadowolić się w tym tygodniu Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes. Spada również zainteresowanie The Sims 4 (gra przeskoczyła z piątego miejsca na siódme).
Ranking najlepiej sprzedających się gier w UK (wg Chart-track)




01 FIFA 15
02 Destiny
03 Disney Infinity 2.0
04 Minecraft Xbox 360 Edition
05 Call of Duty: Ghosts
06 Watch Dogs
07 The Sims 4
08 Fantasy Life
09 Minecraft PS3 Edition
10 Plants Vs Zombies: Garden Warfare