Journey to the Savage Planet: Employee of the Month zapowiedziane. Grafika 4K, 60 fps i nowości na PS5 i XSX

Gry
511V
Journey
Bartosz Dawidowski | 25.01, 09:46

Journey to the Savage Planet okazało się zaskakująco udaną produkcją science fiction, utrzymaną w konwencji humorystycznej. Tytuł zmierza obecnie, w udoskonalonej wersji, na PS5 i XSX!

Grę można porównać do No Man’s Sky. Z tą różnicą, że w Journey to the Savage Planet mamy wyraźnie nakreśloną fabułę i zwiedzamy tylko jedną planetę - bez skakania od jednego gwiezdnego systemu do kolejnego. Generalnie jest to zaskakująco przyjemna i wciąż chyba trochę niedoceniana przygoda z elementami platformówki 3D, więc warto byście umieścili ten projekt na swoich radarach. Tym bardziej, że nadciąga edycja przygotowana z myślą o PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Do premiery na current-genowych konsolach Sony i Microsoftu dojdzie już 14 lutego 2023 r.

505 Games ogłosiło, że w nowym wydaniu Journey to the Savage Planet, nazwanym „Employee of the Month”, znajdziemy nie tylko lepszą grafikę (z rozdzielczością 4K i 60 fps na PS5 i XSX), ale również sporo świeżej zawartości. Te dodatkowe elementy to bonusowe materiały wideo (świeże, satyryczne „reklamy”, które pojawiają się w naszym rozbitym statku kosmicznym) oraz filtry/ramki do trybu fotograficznego.

Każda osoba, która kupiła już Journey to the Savage Planet na PS4 lub XOne otrzyma aktualizację current-genową bez dodatkowych opłat. O dziwo nowe wydanie gry nie będzie dostępne na PC.

Źródło: https://www.eurogamer.net/journey-to-the-savage-planet-heading-to-ps5-and-xbox-series-xs-in-february

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper