Fallout od Amazonu na nowych zdjęciach. Twórcy dbają o detale

Filmy/seriale
2604V
Fallout Amazon
Wojciech Gruszczyk | 24.01, 20:01

Amazon wciąż nie potwierdził daty premiery „Fallouta” i serial ma nadal znajdować się w produkcji. Gracze jednak dotarli na plan, by móc zaprezentować kolejne zdjęcia z projektu.

Amazon otrzymał w swoje ręce kilka znanych IP wywodzących się z branży gier i w 2023 roku powinniśmy zobaczyć „Fallout”. Prace nad serialem rozpoczęły się w zeszłym roku, jednak twórcy wciąż nie przygotowali wszystkich ujęć.

W Sieci pojawiły się nowe zdjęcia, które pokazują jedną z miejscówek – bardzo możliwe, że jest to stacja paliw Red Rocket. Gracze natrafili na tę miejscówkę podczas rozgrywki w Fallout 4. Widzimy tutaj między innymi charakterystyczną kolorystykę oraz specyficzne metalowe nogi, do których w produkcji Bethesdy była zamontowana rakieta.

„Oryginalny serial Amazon Prime Fallout wciąż jest kręcony, a do sieci trafiło kilka kolejnych zdjęć z planu”.

Fotki nie są najlepszej jakości, jednak jak widać „Fallout” będzie kolejną opowieść z branży gier, która trafi na małe ekrany i jej twórcy dbają o ważne szczegóły.

Możemy podejrzewać, że „The Last of Us” ustawiając bardzo wysoko poprzeczkę w przypadku adaptacji gier wpłynie na wiele właśnie rozwijanych projektów. HBO i Sony pokazały, że można z odpowiednim zrozumieniem podejść do materiału źródłowego.

title

title

title

Źródło: _XboxNews

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper