Radosław Wasilewski Radosław Wasilewski 28.09.2014 14:30
Luis Suarez nie pogra jeszcze miesiąc także w Fifie 15
1049V

Luis Suarez nie pogra jeszcze miesiąc także w Fifie 15

EA Sports próbuje w 100% zrealizować swoje założenia i nadać najnowszej Fifie maksimum realizmu. Tyczy się to także wykluczonego z gry Luisa Suareza.

Kiedy w czasie Mistrzostw Świata w Brazylii Luis Suarez dziabnął Giorgio Chielliniego nikt nie spodziewał się, że kara dla piłkarza będzie tak surowa. Począwszy od 26 czerwca przez 4 miesiące nie może podejmować żadnej aktywności związanej z piłką nożną. Ostatecznie pozwolono mu trenować w Barcelonie, a włodarze FIFA 15 postanowili, że piłkarza zabraknie także w trybie kariery ich gry.

Z usług Urugwajczyka nie będzie można skorzystać w Ultimate Team do 26 października. W rzeczywistości jednak do gry wróci już 24 października, żeby dzień później zadebiutować w barwach Barcelony w prestiżowym meczu z Realem Madryt. Co ciekawe, Suarezem można grać wybierając zwykły mecz, ale on sam posadzony tam został na ławkę. W Ultimate Team jego statystyki wskazują, że jest obecnie 7-my wśród najlepszych piłkarzy na świecie.

Źródło: http://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/gaming/luis-suarez-is-banned-from-playing-for-barcelona-in-fifa-15-until-26-october-9753242.html

Tagi: fc barcelona fifa 15 luis suarez