Xbox Developer_Direct z polskimi napisami. Xbox Polska przekazuje dobrą wiadomość

Gry
1191V
Xbox logo
Iza Łęcka | 24.01, 09:52

Gracze wyczekujący na Xbox Developer_Direct mogą być pewni, że całe wydarzenie zostanie przetłumaczone. Rodzimy oddział Xboksa zapowiedział opracowanie napisów, dzięki którym poznamy informacje na temat najnowszych gier tworzonych przez zespoły Amerykanów.

Na jutro zaplanowano specjalny pokaz, podczas którego usłyszymy nieco więcej o czterech nadciągających produkcjach: Redfall, Forzie Motorsport, Minecraft Legends oraz kolejnym dodatku do The Elder Scrolls Online.

Sympatycy konsol Microsoftu nie powinni oczekiwać wielkich niespodzianek po Xbox Developer_Direct, choć Xbox Polska, promując event, potwierdziło swoje przygotowania. W trakcie wydarzenia będą dostępne polskie napisy, które pozwolą łatwiej zapoznać się ze wszystkimi przedstawianymi szczegółami:

„Developer_Direct - właśnie tam znajdziecie wszystkie nowiny i wypaśne materiały z rozgrywki z naszych nadchodzących gier - zapraszamy już 25 stycznia o godzinie 21:00!

Całość będziecie mogli obejrzeć z polskimi napisami na naszym Facebooku, YouTubie i Twitchu! | #DeveloperDirect”.

Podczas Xbox Developer_Direct twórcy powinni podzielić się mnóstwem konkretów o nadciągających tytułach. Wydaje się całkiem prawdopodobne, że przynajmniej dwie gry otrzymają ostateczne daty premier, bowiem zgodnie z zapowiedziami do debiutów takich pozycji jak Redfall czy Minecraft Legends miało dojść jeszcze w pierwszej połowie roku.

Xbox Developer_Direct najprawdopodobniej będzie cykliczną imprezą Microsoftu, a gwiazdą następnego wydania może być Starfield.

Źródło: XboxPL

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper