The Callisto Protocol z nietypowym błędem. Gracze nie muszą się męczyć z najwyższym poziomem trudności

Gry
1719V
The Callisto Protoco
Wojciech Gruszczyk | 05.12.2022, 14:00

Szczególnie pod koniec historii, The Callisto Protocol potrafi wymęczyć na „normalnym” poziomie trudności, a do najwyższego trzeba się odpowiednio przygotować. Gracze jednak odkryli, że przynajmniej aktualnie nie musimy przechodzić całej gry na najtrudniejszym poziomie, by zdobyć trofeum lub osiągnięcie.

Chcąc zgarnąć calaka lub platynę w The Callisto Protocol, musicie ukończyć grę na najwyższym poziomie trudności, ale słowem klucz okazuje się słowo „ukończyć”, ponieważ nie musicie przechodzić całej przygody na hardzie, by otrzymać oczekiwany pucharek oraz osiągnięcie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Po pokonaniu ostatniego bossa gracze mogą bez problemu zmienić ustawienie poziomu trudności, by następnie zakończyć grę na najwyższym i otrzymać oczekiwaną nagrodę.

Jest to błąd, który powinien zostać szybko usunięty z produkcji, ponieważ zmiana poziomu powinna automatycznie blokować nagrodę, ale twórcy nie pomyśleli, że gracze mogą w taki sposób wykorzystać opcję. 

Zainteresowani aktualnie nie muszą nawet walczyć z bossem na hardzie, ponieważ po pokonaniu ostatecznego rywala pojawia się sekwencja, podczas której musimy dostać się do wyznaczonego miejsca i już w tym miejscu możecie dokonać zmiany – w ostatnim fragmencie nie walczymy z żadnymi mutantami, więc nie musimy się obawiać problemów.

Możemy podejrzewać, że deweloperzy usuną ten problem, ale już teraz wielu zainteresowanych skorzystało z błędu zdobywając platyny. 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: mp1st

Komentarze (61)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper