Dead Island 2 na fabularnych zwiastunach. Przegląd zdolności najważniejszych postaci

Gry
1175V
Dead Island 2
Bartosz Dawidowski | 18.01, 09:36

Ostatnie miesiące dzielą nas od premiery Dead Island 2. Twórcy gry dzielą się z nami kolejnymi materiałami wideo, tym razem przedstawiającymi bohaterów nowej przygody.

Deep Silver zaczęło od opisów bohaterów a teraz przechodzi do dzielenia się filmikami, przedstawiającymi najważniejsze postacie Dead Island 2. To Dani, Ryan, Jacob oraz Amy. W materiałach wideo nie zabrakło krótkich wstawek gameplayowych, w których widać zdolności poszczególnych postaci.

Jacob przedstawiany jest jako facet szukający w Los Angeles zatrudnienia jako hollywoodzki kaskader. Amy to rodowita mieszkanka metropolii i mistrzyni igrzysk paraolimpijskich, wyposażona w błyskawiczny refleks. Dani to fanka punkowej muzyki i stylu, która pochodzi z chłodnego Bostonu. Ryan opisywany jest jako „tancerz egzotyczny”, który dawniej, przed "zombie katastrofą", pracował w nocnych klubach Los Angeles.

Premiera Dead Island 2 ma odbyć się zgodnie z planem, 28 kwietnia 2023 r. Po więcej rozgrywki z gry wydawanej przez Deep Silver odsyłam was do poprzednich newsów, gdzie można zobaczyć pokaźne dawki gameplayu.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dead Island 2.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2023/01/17/dead-island-2-whos-alive-in-hell-a/

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper