Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2014 17:31
Autorzy Wiedźmin 3: Dziki Gon opowiadają o wspaniałym świecie gry
1203V

Autorzy Wiedźmin 3: Dziki Gon opowiadają o wspaniałym świecie gry

Dawno nie otrzymywaliśmy nowych informacji dotyczących trzeciej przygody Wiedźmina. Dzisiaj twórcy opublikowali kolejny materiał, na którym opowiadają o wielkim i przepełnionym potworami świecie. 

To kolejny dziennik deweloperów, ale twórcy tym razem skupiają się na przedstawieniu ogromu lokacji. Od wielu miesięcy przygotowują najróżniejsze zadania, w których Geralt będzie musiał korzystać ze swojego bardzo szerokiego wachlarza umiejętności. Istotnym elementem w podróżach będzie cykl dnia i nocy, który spowoduje, że w trakcie gry możemy trafić na wielkie niebezpieczeństwo. 

Autorzy starają się, aby ich świat był zbliżony do prawdziwego, więc przygotowali złożony system społeczności, który będzie rozwijał się wraz z graczem i fabułą produkcji. Ten element prezentuje się naprawdę interesująco.

Podczas przygody natkniemy się na wiele różnorodnych zdarzeń losowych, w których będziemy mogli uczestniczyć lub przejść obojętnie. Coś podobnego zobaczyliśmy na jednym ze zwiastunów, na którym Wiedźmin pomógł kobiecie. 

Gra zadebiutuje 24 lutego na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach klasy PC. 

Źródło: YouTube

Tagi: CD Projekt RED developers diary dziennik dewelopera Wiedźmin 3: Dziki Gon