Hogwarts Legacy z nowymi szczegółami. Studio ujawnia informacje o kluczowych bohaterach

Gry
2234V
ddd #1
Iza Łęcka | 12.01, 11:34

Wczoraj Avalanche Software oficjalnie ogłosiło angaż Simona Pegga, który wcieli w ważną postać w nadciągającej opowieści ze świata czarodziejów. Twórcy idą o krok dalej, uchylając rąbka tajemnicy i potwierdzając kolejnych aktorów biorących udział w projekcie.

Jak wczoraj wspomnieliśmy, Simon Pegg użyczy głosu znienawidzonemu i niezwykle wymagającemu dyrektorowi Hogwartu, ale to tylko jeden z bohaterów, z jakim będziemy mieć do czynienia w trakcie poznawania tajemnic Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Deweloperzy zdradzili, że w zależności od podjętych przez gracza wyborów w rozwijanego przez nas młodego czarodzieja lub czarodziejkę wcielą się Sebastian Croft („Heartstopper”, „Hipopotam”) i Amelia Gething („Emily”, „Hiszpańska księżniczka”). Postać będzie studentem 5. roku, który dopiero rozpocznie naukę.

Wątek pojawienia się nowego ucznia będzie bardzo rozbudowany, a we wdrażaniu się w szkolną codzienność pomoże profesor Matilda Weasley (głos Lesley Nicol, znana z „Downton Abbey”), która jest zastępcą dyrektora Hogwartu i przedstawicielką Gryffindoru – wiedźma pokaże nam Pokój Życzeń oraz przekaże w nasze ręce przewodnik.

Profesor Onai (głos Kandace Caine, znanej z „Ludzka stonoga 2”) była kiedyś nauczycielką wróżbiarstwa w Uagadou, największej szkole dla czarodziejów na świecie. Po przeżyciu ogromnej tragedii i nieprzewidzeniu utraty męża ta utalentowana jasnowidzka jednak straciła wiarę we własne umiejętności. Z tego powodu postanowiła zmienić swoje życie i przyjęła zaproszenie profesor Weasley, by nauczać w Hogwarcie.

Profesor Satyavati Shah (głos Sohm Kapily, znanej z „Mumia”, „Horror bez tytułu”) wychowała się w mugolskim świecie. Jest oddana naukom ścisłym, ale ma tendencję do mówienia do swoich uczniów poprzez zawiłe i pretensjonalne aforyzmy.

Entuzjaści filmów tworzonych przez Warner Bros. mogą wyczekiwać na pewną niespodziankę. W Everetta Cloptona wcieli się Luke Youngblood, który wystąpił w „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” oraz „Harry Potter i Komnata Tajemnic”. Aktor zagrał Lee Jordana, a w produkcji Avalanche Software będzie on niepokornym uczniem Ravenclawu, który nieustannie łamie zasady i robi psikusy.

Amit Thakkar (głos Asifa Aliego, znanego z „The Mandalorian”, „Współczesna rodzina”) to kolejny uczeń Ravenclaw, który jest bardzo sympatyczny, oczytany i zawsze chce pomóc przyjaciołom – choć w trakcie niełatwych wydarzeń szybko uświadamia sobie, że czasami lepiej przeczytać o pewnej przygodzie, niż doświadczyć jej na własnej skórze.

Mahendra Pehlwaan (głos Adam O'Connor) jest uczniem mieszkającym w domu Ravenclaw urodzonym w rodzinie mugoli, który niezwykle mocno przestrzega wszelkich zasad i reguł. W grze usłyszymy także Jasona Anthony'ego („Raport mniejszości”, „Suma wszystkich strachów”), który użyczy swojego głosu Prawie Bezgłowemu Nickowi oraz Tiarze Przydziału.

title

title

title

title

title

title

title

title

title

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Hogwarts Legacy.

Źródło: Gematsu

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper