Hogwarts Legacy w ciekawy sposób połączony z serią Harry Potter. Simon Pegg pojawi się w grze

Gry
2463V
Hogwarts Legacy
Wojciech Gruszczyk | 11.01, 15:31

Twórcy Hogwarts Legacy odsłaniają kolejne karty związane z oczekiwaną historią. W produkcji usłyszymy Simona Pegg'a i najnowszy materiał pozwala zobaczyć, jak aktor wspomina o bohaterze, w którego miał okazję się wcielić.

Akcja Hogwarts Legacy rozgrywa się na wiele lat przed wydarzeniami z książek J.K. Rowling, ale deweloperzy wpadli na ciekawe pomysły, by połączyć nową opowieść z wcześniej przedstawionymi przygodami. W produkcji pojawi się między innymi Profesor Phineas Nigellus Black, w którego wcielił się wspomniany Simon Pegg („Wysyp żywych trupów”, seria „Mission: Impossible”, „The Boys”, „W ciemność. Star Trek”).

Phineas Nigellus Black żył w latach 1847-1925 i według przedstawionych informacji był on „czarodziejem czystej krwi”. Jego rodzicami prawdopodobnie byli Cygnus oraz Ella Black – jest on pradziadkiem Syriusza. Był on członkiem Domu Slytherina i jest uważany za „najmniej lubianego dyrektora Hogwartu”.

Jak wiadomo Syriusz Black był ojcem chrzestnym Harry’ego Pottera. Jest to bez wątpienia ciekawe połączenie, ponieważ gracze otrzymają szansę poznania postaci, która aktualnie nie otrzymała odpowiedniej przestrzeni od J.K. Rowling.

Na zaprezentowanym materiale możemy zobaczyć nowe ujęcia z Hogwarts Legacy, na których pojawia się właśnie Profesor Phineas Nigellus Black.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Hogwarts Legacy.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper