Samsung Galaxy S23 coraz bliżej. Producent zaprasza na Samsung Unpacked

Technologie
1666V
Samsung Galaxy S23
Iza Łęcka | 11.01, 10:44

Po trzyletniej przerwie koreański gigant branży ogłasza nowy pokaz Samsung Unpacked. Zgodnie z zapowiedziami odbiorcy mogą liczyć na prezentację nowych modeli z serii Galaxy S.

Odbywające się na początku stycznia międzynarodowe targi CES 2023 przyniosły kilka zapowiedzi nowości od Samsunga. Podążając w kierunku „gamingowej ekspansji” przedsiębiorstwo przedstawiło monitory oraz telewizory posiadające szereg udogodnień rozgrywki – oprócz całkiem interesujących parametrów technicznych na wyróżnienie zasługuje chociażby Panel Gracza 3.0 oferujący kilka dodatkowych rozwiązań. Korporacja jednak nie traci tempa i zapowiada następny event.

Samsung Unpacked odbędzie się 1 lutego o godzinie 19:00, a cała relacja z San Francisco będzie dostępna na witrynie producenta oraz na kanale YouTube. To pierwsza tego typu impreza Koreańczyków od trzech lat.

„Nasze innowacje zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić ludziom niesamowite możliwości dziś i w przyszłości. Nowa seria Galaxy S będzie uosobieniem tego, jak definiujemy najwyższej klasy doznania. Podnosimy poprzeczkę i wyznaczamy nowe standardy tego, co epickie” - możemy przeczytać w oficjalnej zapowiedzi.

„Rzuć światło na najbardziej epickie momenty życia. Dołącz do nas 1 lutego 2023 r. podczas #SamsungUnpacked”.

Podczas wydarzenia poznamy szczegóły serii Samsung Galaxy S23. Wcześniejsze plotki oraz opublikowane przed czasem materiały zdradzały, że smartfon sygnowany dopiskiem S23 Ultra może doczekać się pewnych ulepszeń w aparatach – doniesienia sugerowały, że Koreańczycy dopracowali tryb nocny oraz mogli dołożyć nowy 200 Mpix aparat główny w miejsce wcześniej wykorzystywanego sensora 108Mpix. Na dokładniejsze informacje musimy jednak zaczekać do lutego.

Źródło: Twitter: SamsungPolska

Komentarze (101)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper