Silent Hill: The Short Message z kategorią wiekową od kolejnego urzędu. Tajemniczy projekt Konami na PS5

Gry
1264V
Silent Hill 2 Remake
Bartosz Dawidowski | 30.12.2022, 09:13

W kolejnym urzędzie klasyfikującym wiekowo gry pojawił się wpis dotyczący serii Silent Hill. Czym jest „Silent Hill: The Short Message”, szykowane dla PS5?

Po pojawieniu się tajemniczej pozycji pt. Silent Hill: The Short Message w urzędzie przydzielającym kategorie wiekowe grom w Korei Południowej, do czego doszło we wrześniu, temat tej tajemniczej produkcji wypływa ponownie. Tym razem taki projekt został oceniony w zakresie kategorii wiekowych przez Digitial Game Rating Committe z Tajwanu. Urząd klasyfikujący wiekowo gry opublikował wpis tylko dla wersji na PS5. Jako wydawca rzeczonego projektu widnieje firma „UNIANA”. To korporacja, która regularnie wydaje gry Konami w Korei Południowej (ostatnio chociażby eFootball 2023).

Konami ogłosiło w październiku, że powstaje kilka ważnych projektów związanych z serią Silent Hill. To przede wszystkim remake Silent Hill 2. Japońska firma nie mówiła nic o projekcie pt. „The Short Message”, co podpowiada, że możemy mieć tu do czynienia z wersją demonstracyjną remake'u Silent Hill 2, nad którym pracuje obecnie polskie studio, które wcześniej wykreowało The Medium, Layers of Frear i Observera. Pozostaje czekać na szczegółowe informacje.

Źródło: https://www.gematsu.com/2022/12/silent-hill-the-short-message-rated-for-ps5-in-taiwan

Komentarze (68)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper