Disney+ w 2023 roku. Zwiastun potwierdza oczekiwane produkcje

Filmy/seriale
1777V
Loki
Wojciech Gruszczyk | 19.12.2022, 21:03

Disney opublikował trailer zapowiadający pierwsze premiery zmierzające do Disney+ w 2023 roku. Widzowie zobaczą kilka nowych serii – na materiale nie brakuje głośnych kontynuacji oraz zupełnie nowych produkcji.

Już wcześniej prezentowaliśmy na portalu pierwsze premiery Disney+ na styczeń, ale widzowie mogą mieć pewność, że to dopiero sam początek atrakcji przygotowanych przez korporację na 2023 rok.

Dalsza część tekstu pod wideo

Disney opublikował zwiastun, który według oficjalnych informacji prezentuje część najgłośniejszych propozycji na przyszły rok, ale możemy podejrzewać, że jest to zestaw na pierwsze sześć miesięcy.

Firma wspomina o 2. sezonie „Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja” (premiera 4 stycznia), kolejnych odcinkach „The Mandaloriana” (1 marca), ale także nie zapomina o kontynuacji „Lokiego” czy też pierwszych sezonach „Tajnej inwazji” oraz „Ahsoki”.

Na serwery Disney+ zawita również „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, czyli głośna produkcja, która zadebiutowała na wielkim ekranie w listopadzie. Wśród nowości można wyróżnić „Piotruś Pan i Wendy”, „Win or Lose”, „Crater” czy też „Dug Days: Carl's Date”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper