Twórcy remake'u Demon's Souls na PS5 opublikowali teaser nowej gry

Gry (plotka)
2343V
Bluepoint Games - prezenty
Iza Łęcka | 16.12.2022, 11:59

Bluepoint Games najprawdopodobniej drobnymi krokami przygotowuje się do ujawnienia nowego projektu, choć nadal nie wiemy, kiedy kolejna gra „mistrzów portów” zostanie zaprezentowana. Świąteczna kartka studia PlayStation dolewa oliwy do ognia.

Na blogu PlayStation od wczoraj możemy przejrzeć świąteczne kartki od wielu zespołów deweloperskich, na których nie brakuje wielu znanych motywów oraz popularnych bohaterów. Część społeczności dostrzegła, że ilustracja przygotowana przez „specjalistów od odświeżeń”, którzy w zeszłym roku dołączyli pod skrzydła PlayStation Studios, bezpośrednio nawiązuje do wcześniej wydanych tytułów.

Bluepoint Games pokazało choinkę z czterema prezentami, z których większość została już otwarta – jeden podarek nawiązuje do Demon's Souls (tarcza), drugi do God of War Ragnarok (Lewiatan), natomiast trzeci został skojarzony z Shadow Of The Colossus (miecz). Twórcy pracowali nad wszystkimi grami, od pewnego czasu wiedzieliśmy, że wspierali Santa Monica Studio przy ostatniej przygodzie Kratosa. 

Czwarta paczka nie została jednak ujawniona... Jest to bez wątpienia nawiązanie do wciąż rozwijanej, tajemniczej produkcji – pozostaje więc mieć nadzieję, że po tej drobnej zajawce studio w przyszłym roku będzie gotowe, by pokusić się o stosowne ogłoszenia i pokazanie ukrytego pakunku.

W ostatnich latach Bluepoint Games było łączone z trzema projektami, ale tak naprawdę nadal nie mamy pewności, czym zajmuje się doświadczony zespół. Deweloperzy prawdopodobnie pracują nad Metal Gear Solid Remake lub Bloodborne Remake, a jedna z teorii głosi, że otrzymali szansę stworzenia zupełnie nowego IP.

Bluepoint Games prezenty

Źródło: PSU

Komentarze (73)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper