Elden Ring Colosseum oficjalnie! Zwiastun potwierdza darmowy dodatek

Gry
4690V
Elden Ring Colosseum
Wojciech Gruszczyk | 06.12.2022, 15:05

From Software właśnie potwierdziło szereg ostatnich plotek. Elden Ring Colosseum nadciąga i gracze tym razem zmierzą się na wielkiej arenie – nie będzie to jednak duże i płatne rozszerzenie, a bezpłatny dodatek. 

Już kilka tygodni po premierze pojawiły się plotki, według których do Elden Ring zmierza wielka arena, na której gracze będą mogli brać udział w dynamicznych pojedynkach. Fani zwiastowali duże rozszerzenie, które zaoferuje graczom kilku nowych bossów, ale tym razem From Software postawiło na darmową zawartość:

„Wyruszcie, wojownicy, i zanurzcie się w chwale Koloseum. Udowodnijcie swoją wartość w różnych pojedynkach i bitwach, razem ze znajomymi lub samodzielnie w darmowej aktualizacji Koloseum”.

Japończycy najwidoczniej spełniają mokre sny entuzjastów rywalizacji PVP, by tym razem zaprosić śmiałków do nowej lokacji, gdzie zainteresowani wezmą w łapy swoje zabawki i rozpoczną rywalizację o chwałę. Elden Ring Colosseum to tak naprawdę nowy tryb nastawiony na zmagania graczy. 

Zaprezentowany zwiastun pokazuje walki jeden na jednego, ale także zespołową rywalizację, podczas której będziemy współpracować z maksymalnie dwoma znajomymi. 

7 grudnia odbędzie się premiera aktualizacji. 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (73)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper