Silent Hill z gwiazdą Stranger Things? David Harbour miał wziąć udział w nowym horrorze

Gry (plotka)
730V
Stranger Things - David Harbour zadzwonił do Braci Duffer na wizji. Chciał uzyskać odpowiedź na ważne pytanie
Iza Łęcka | 06.12.2022, 13:33

David Harbour („Stranger Things”, „Czarna Wdowa”, „Bogowie ulicy”) i Jodie Comer („Obsesja Eve”, „Ostatni pojedynek”, „Trzynaście lat”) mieliby dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju nowej gry. Horror prawdopodobnie trafi na rynek w przyszłym roku, a jego zapowiedź mielibyśmy zobaczyć w trakcie zbliżającego się The Game Awards.

Podczas wyczekiwanej imprezy organizowanej przez Geoffa Keighleya nie zabraknie ogłoszeń dotyczących nowych produkcji, a wśród nich mógłby się znaleźć tajemniczy horror. Redaktor z Videogames.si przeprowadzał wywiad z gwiazdą „Stranger Things” i zapytał o następne rozwijane projekty – aktor pracujący właśnie na planie „Gran Turismo” wspomniał o... grze. Przyznał, że ma wystąpić w nowym tytule, który najpewniej zadebiutuje już w przyszłym roku:

Dalsza część tekstu pod wideo

„Właściwie to mam jedną, która wychodzi. Ja i Jodie Comer zrobiliśmy grę wideo. Wyjdzie ona... chyba w przyszłym roku. Gra z gatunku horrorów”.

Dziennikarz Kirk McKeand nawiązał do pewnej ciekawostki – Andy Robinson z VGC twierdzi, że Harbour i Comer mogą wystąpić we wciąż niezapowiedzianym Silent Hillu. Redaktor przyznaje, że „strzał może okazać się celny”, lecz aktualne powiązanie pozycji z uniwersum Konami mieści się w kategorii domysłów i mocnych spekulacji. Przypomnijmy jednak, że serwis VGC jako pierwszy informował o wielkich planach Japończyków na powrót IP.

Dziennikarz wspomina, że produkcja może zostać ujawniona już na tegorocznym The Game Awards, ale szczegóły na temat prezentacji nie są znane.

Źródło: PSU

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper