Xbox Game Pass z kapitalną ofertą od dzisiaj. Gwiezdna opowieść i kontynuacja hitu dostępne dla graczy

Gry
7895V
Xbox Game Pass logo
Iza Łęcka | 06.12.2022, 07:30

Microsoft zaprasza swoją społeczność do sprawdzenia dwóch produkcji udostępnionych na Xboksach, komputerach osobistych oraz w chmurze. Sprawdźcie, na jakie tytuły możemy liczyć tym razem.

Amerykanie wkroczyli w ostatni miesiąc tego roku, oferując w ramach Xbox Game Pass Eastward, The Walking Dead: The Final Season oraz Totally Reliable Delivery Service, nie jest jednak żadnym sekretem, że jedna z dzisiejszych propozycji może okazać się dla wielu użytkowników usługi najgorętszym tytułem miesiąca. Po odgadnięciu przygotowanej zagadki potwierdzono, że subskrybenci będą mogli zapoznać się z 9 przygodami z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Xbox Game Pass z 2 grami od dzisiaj:

LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów, czyli zestaw klockowych opowieści sięgających do trzech trylogii, zadebiutowało w kwietniu i zostało docenione przez wielu odbiorców oraz dziennikarzy. Średnia ocen na poziomie 82% zachęca do rozgrywki i poznania utrzymanych w lekkim klimacie historii. Jednocześnie warto dodać, że saga może okazać się nie lada gratką dla entuzjastów kooperacyjnych zmagań.

Zupełnie inne wrażenia zapewnia Hello Neighbor 2 – to horror nastawiony na skradanie, którego pierwsza część okazała się hitem. Kontynuacja debiutuje dzisiaj, więc nie możemy liczyć na zbyt wiele opinii, ale na pewno warto sprawdzić pozycję w ramach abonamentu.

Kolejne gry trafią do Xbox Game Pass za dwa dni – wtedy otrzymamy możliwość ogrania między innymi Chained Echoes.

Źródło: Xbox

Komentarze (126)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper