505 Games i Epic Games szykują nową grę promowaną przez Michaela Madsena. Pokaz na The Game Awards

Gry
558V
Michael Madsen
Wojciech Gruszczyk | 02.12.2022, 20:24

Michael Madsen to aktor znany z takich filmów jak „Wściekłe psy”, „Donnie Brasco”, „Kill Bill 2” czy też „Poza prawem” i to właśnie on został zaangażowany przez 505 Games i Epic Games do zajawki nowej gry. Tytuł zostanie ujawniony w przyszłym tygodniu.

Na Twitterze 505 Games pojawił się materiał wideo, który został podany dalej przez Epic Games Store. Na filmie pojawił się wspomniany Michael Madsen – aktor poszukuje Geoffa Keighley'a, ponieważ... znalazł jego portfel.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na materiale dostrzeżecie kod QR, który przenosi zainteresowanych na witrynę Visitrockaycity.com – to właśnie w tym miejscu otrzymujemy zaproszenie na The Games Awards, gdzie zostanie zaprezentowana tajemnicza produkcja.

„Do: @geoffkeighley

Od: #505Games @EpicGames

Temat: Zgubiony i znaleziony przedmiot

Cześć Geoff,

Twój fan numer jeden zostawił coś w recepcji.

Chcesz przyjść i odebrać?

Dziękuję!”

Na stronie zaprezentowano port oraz miasto nocą – jeśli włączycie słuchawki, to usłyszycie wodę oraz prawdopodobnie nadlatujący policyjne helikopter. Na dwóch budynkach widzimy nawet odliczanie.

Jest to ciekawa zajawka, jednak tak naprawdę trudno aktualnie powiedzieć, czego możemy się spodziewać. Nie możemy mieć nawet pewności, że ostatecznie Michael Madsen będzie zaangażowany w produkcję. 

Źródło: VGC

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper