Overwatch 2 przygotowuje na święta. Sprawdźcie zwiastun 2 sezonu i poznajcie nowości

Gry
771V
Overwatch 2
Iza Łęcka | 30.11.2022, 12:49

Blizzard podgrzewa emocje przed uruchomieniem kolejnych zmagań w swojej popularnej sieciowej strzelance. Po halloweenowym evencie przyszedł czas na świąteczną rywalizację, w której nie zabraknie atrakcji – jedną z nich jest nowy bohater.

Po przeanalizowaniu odbioru pierwszej serii rozgrywek w Overwatch 2 deweloperzy z Blizzarda chcą znacznie częściej nagradzać śmiałków uczestniczących w rywalizacji. 6 grudnia na serwerach produkcji wystartuje następny sezon starć, który będzie trwał przez 9 tygodni. Jak możemy się spodziewać, twórcy zaoferują graczom motywy związane ze świętami i nowym rokiem – jak chociażby inspirowana domkiem z piernika skórka dla Bastiona czy królicza ozdoba dla Mei z okazji chińskiego nowego roku – choć główną atrakcją będzie nowa postać.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ramattra (Tank) nie będzie od razu dostępny dla wszystkich uczestników, ale uzyskają go gracze po odblokowaniu 55 poziomu Battle Passa (w przypadku wersji Premium postać zdobędziemy od razu). Wojownik odznacza się dwoma formami – Omnic oraz, przeznaczoną do agresywniejszych, frontalnych ataków, Nemesis – i może stanowić ogromne wsparcie w trakcie intensywnych akcji. Dodatkowo zapewniona zostanie nowa mapa Shambali Monastery.

2 sezon Overwatch 2 będzie czerpał garściami z mitologii greckiej. Specjalny event Battle for Olympus potrwa od 5 do 19 stycznia i najprawdopodobniej rozegra się na mapie Ilios. Do tego studio dołoży także klimatyczne skórki dla wybranych wojowników – między innymi Cyklopa dla Roadhoga, Posejdona dla Ramattry, Lucio otrzyma ozdoby w stylu Hermesa, Junker Queen może liczyć na skórkę w stylu Zeusa, natomiast Widowmaker dostanie wdzianko Meduzy.

Przypomnijmy, że w połowie miesiąca Blizzard potwierdził, iż w styczniu wygasa umowa nawiązana z NetEase, w wyniku której przedsiębiorstwo zawiesi większą część swojej działalności w Chinach.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper