Marvel's Avengers z prezentacją Zimowego Żołnierza. Bohater pojawi się w grze w najbliższym tygodniu

Gry
1368V
Winter Soldier
Kajetan Węsierski | 26.11.2022, 11:30

Marvel's Avengers to jeden z tych tytułów, które zostaną zapamiętane przez wiele osób raczej jako zawód, aniżeli wielką pozytywną niespodziankę. Tytuł miał zaoferować nam zabawę nastawioną na tryb wieloosobowy i małą przystawkę w postaci trybu fabularnego. Ten pierwszy okazał się jednak tak monotonny i niewielki pod względem zawartości, że gracze błyskawicznie zaczęli go porzucać.

I choć od czasu premiery pojawiło się sporo kontrowersji i jeszcze więcej krytyki, to deweloperzy od początku zapowiadali, że nawet jeśli statek będzie tonął, oni nie zamierzają go opuszczać. W tym miejscu należy im się spora pochwała, albowiem rzeczywiście trzymają się tych słów. Obiecali, że przez długi czas będą dostarczali darmową zawartość w postaci nowych misji oraz bohaterów i tak właśnie robią. Teraz potwierdzili to kolejny raz.

Dalsza część tekstu pod wideo

Już kilka tygodni temu doszły nas słuchy, że w grze pojawi się Zimowy Żołnierz. Choć pozornie jest to nietypowy wybór (albowiem komiksowo nigdy nie spotkał się w wybitnym odbiorem), to dzięki Kinowemu Uniwersum Marvela i serialowi, w którym współdzielił tytuł z Falconem, bez wątpienia znajdzie sporą liczbę fanów. Nowa postać ma pojawić się w Marvel's Avengers jeszcze we wtorek, a twórcy podgrzali atmosferę, prezentując nam zwiastun. Sprawdźcie sami!

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Avengers.

Źródło: Twinfinite

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper