Xbox Series S w historycznie niskiej cenie w Europie. Konsola oferowana w Polsce za 1149 zł

News
1042V
XSS
Bartosz Dawidowski | 21.11, 12:14

Microsoft ogłosił przed weekendem bardzo atrakcyjną promocję na Xbox Series S. W USA konsolę przeceniono na okres Black Friday o całe 50 dolarów. O dużej promocji możemy też mówić na rynku europejskim i w Polsce.

Jeszcze przed weekendem Xbox Series S kosztował w oficjalnym sklepie Microsoftu w Polsce 1400 zł. Nie musieliśmy jednak długo czekać na miły z punktu widzenia konsumentów krok amerykańskiego giganta. Microsoft wprowadził również na naszym rynku promocję, tak jak wcześniej w USA. Konsola kosztuje obecnie 1249 zł w oficjalnym sklepie firmy. Sprzedaż limitowana jest do 1 sztuki na klienta. Promocja w USA trwa do 9 grudnia, więc zapewne również u nas cena wróci po tej dacie do poziomu ok. 1400 zł.

Jeszcze lepsze ceny na Xbox Series S znajdziemy w sieciach sklepów takich jak Media Markt, Empik, Ole Ole, MediaExpert i RTV Euro AGD. We wspomnianych punktach konsola Microsoftu oferowana jest aktualnie za 1149 zł.

Do przeceny doszło rownież w innych krajach Europy. Przykładowo w Wielkiej Brytanii Xbox Series S kupimy już za 199,99 funtów w sieci Argos. Wcześniej urządzenie wyceniano na 249,99 funtów. W niemieckim Amazon sprzęt kupimy natomiast za 222 euro.

Przy okazji tematu Xbox Series S warto sprawdzić kolejny głos w długiej debacie na temat mocy tego sprzętu i jego wpływu na całą generację gier. Tomek Gop, reżyser Evil West, stwierdził ostatnio, że absolutnie nie ma żadnych podstaw, by uważać, że XSS wpływa negatywnie na branżę gier.

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/d/xbox-series-s/942j774tp9jn?activetab=pivot:informacjeog%C3%B3lnetab https://www.ceneo.pl/96964384

Komentarze (129)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper