XSS przeceniony o 50 dolarów w oficjalnym sklepie Microsoftu w USA. Europa może otrzymać „świąteczne promocje”

News
1660V
Xbox Series S
Bartosz Dawidowski | 18.11, 11:26

Niedawno Phil Spencer mówił, że w przyszłym roku może być konieczne podwyższenie cen pewnych usług i konsol. Na tym etapie jednak firma decyduje się nie na podbijanie cen, ale na świetną promocję. Konsolę Xbox Series S można kupić obecnie w historycznie niskiej cenie!

Xbox Series S debiutował na rynku w listopadzie 2020 roku w cenie 299 dolarów. Na drugą rocznicę premiery i z okazji Black Friday, Microsoft zdecydował się na świetny, z punktu widzenia klientów, ruch. W USA i Kanadzie konsola została zaoferowana w oficjalnych kanałach dystrybucji za 249,99 dolarów. Przecena wynosi zatem w tym przypadku całe 50 dolarów.

Taka kwota obowiązuje już w oficjalnym, amerykańskim sklepie Microsoftu i będzie aktualna tylko przez pewien czas, do 9 grudnia 2022 r.

Co z innymi krajami i z Europą? Microsoft stwierdził, że „zaoferuje niedługo inne, świąteczne oferty”, więc jest szansa, że i na Starym Kontynencie doczekamy się obniżek cen. Obecnie, w oficjalnym sklepie Microsoftu Xbox Series S wyceniany jest w Polsce na 1400 zł.

Warto rzucić przy okazji okiem na wyprzedaże gier z XOne/XSX, które wystartowały z okazji Black Friday.

Źródło: https://www.microsoft.com/en-us/d/xbox-series-s/942j774tp9jn?icid=mscom_marcom_H1a_XboxSeriesSOffer_BF23&activetab=pivot:overviewtab https://www.purexbox.com/news/2022/11/microsoft-is-dropping-the-price-of-xbox-series-s-for-black-friday-2022

Komentarze (135)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper