The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom coraz bliżej. Koreańczycy ocenili produkcję

News
735V
The Legend of Zelda Tears of the Kingdom
Wojciech Gruszczyk | 18.11, 16:49

Nintendo powinno kończyć prace nad kolejną opowieścią Linka. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zostało już sprawdzone przez Game Ratings and Administration Committee (GRAC), co jest znaczące dla procesu rozwoju gry.

Nintendo ujawniło następcę The Legend of Zelda: Breath of the Wild już kilka lat temu, ale bardzo długo produkcja nie posiadała ostatecznej nazwy oraz daty premiery. W pierwszej połowie roku poznaliśmy szczegóły12 maja ma odbyć się debiut The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Dotychczas nie otrzymaliśmy wielu rozbudowanych materiałów z gry, ale Japończycy mogą małymi krokami szykować się na promocję jednej z najbardziej oczekiwanych opowieści przyszłego roku.

Redakcja Gematsu potwierdziła, że Game Ratings and Administration Committee przyznało już rating The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Jest to bardzo dobra wiadomość dla fanów uniwersum, ponieważ wiele na to wskazuje, że deweloperzy finalizują prace nad historią.

Pracownicy koreańskiego odpowiednika PEGI mogli już sprawdzić zawartość The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, więc na tym etapie twórcy powinni wyłącznie dopieszczać pozycję.

Premiera The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom odbędzie się za 175 dni. Gra zmierza wyłącznie na Nintendo Switcha.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper