Evil Dead: The Game i Dark Deity za darmo. Star Wars: Squadrons już wkrótce w promocji

News
1276V
Evil Dead: The Game
Wojciech Gruszczyk | 17.11, 17:00

Epic Games zaprosiło graczy do pobierania dwóch gier za darmo, a jednocześnie korporacja zapowiedziała ofertę na następny tydzień. Na dobry początek zainteresowani sięgną po Evil Dead: The Game. Gra trafiła na rynek pod koniec zeszłego roku.

Do godziny 17:00 Epic Games oferował Shadow Tactics i Alba A Wildlife Adventure, ale nadszedł czas nowej oferty, ponieważ teraz zainteresowani pobiorą dwie kolejne produkcje – w ofercie pojawiła się kooperacyjna gra na licencji Martwego Zła oraz strategiczny RPG.

Evil Dead: The Game trafił na rynek w maju 2022 roku, więc możemy śmiało uznać, że jest to nowa propozycja – gra zebrała oceny na poziomie 74% i od tego czasu deweloperzy aktywnie rozwijają projekt. Udostępnienie pozycji za darmo jest ciekawym ruchem, który może sugerować, że studio chce znacząco podbić liczbę graczy na serwerach.

Natomiast Dark Deity  zadebiutował na PC w zeszłym roku i zgarnął noty w okolicy 80%. Produkcja oferuje mnóstwo postaci, personalizacji oraz uzależniający gameplay, ale w okolicy premiery dziennikarze wspominali o między innymi problemach z płynnością animacji.

Epic Games potwierdziło, że w przyszłym tygodniu do oferty trafi Star Wars Squadrons.

Źródło: Epic Games

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper