Obcy – poznaliśmy aktorkę zaangażowaną w projekt. Prace na planie niebawem ruszą

Filmy i seriale
889V
Alien
Iza Łęcka | 17.11, 10:46

20th Century Studios prężnie przystępuje do kolejnego etapu rozwoju widowiska rozbudowującego markę „Obcy”. Trwają rozmowy na temat angażu z pierwszymi artystami – wśród nich znalazła się Cailee Spaeny.

W marcu tego roku ogłoszono, że Disney i 20th Century Studios nie zamierzają odłożyć na półkę tak popularnej marki, jaką jest Obcy – oprócz stworzenia serialu, w planach jest przede wszystkim nakręcenie kolejnego widowiska filmowego, które wzmocniłoby ofertę serwisu Hulu. Za reżyserię odpowiedzialny będzie Fede Álvarez.

Wytwórnia nie traci czasu i podejmuje rozmowy z aktorami – w najnowszym „Obcym” najpewniej wystąpi Cailee Spaeny. Jak na razie trwają intensywne negocjacje, a aktorka miała już kilka razy spotkać się z głównymi twórcami.

Spaeny nie jest zbyt dobrze znana szerokiej publiczności. W ostatnich latach mogliśmy ją zobaczyć w takich produkcjach jak „Mare z Easttown”, „The First Lady”, „Pacific Rim: Rebelia” oraz „Źle się dzieje w El Royale”, natomiast w przygotowaniu są jeszcze dwa projekty z jej udziałem - „Priscilla” oraz „Civil War”.

Fabuła nowego „Obcego” jest owiana tajemnicą – wiadomo jedynie, że wydarzenia ponownie skoncentrują się na siejących postrach Ksenomorfach. Branżowi obserwatorzy spekulują na temat kierunku i klimatu, jaki reżyser może nadać produkcji, szczególnie że w portfolio Álvareza są takie produkcje jak „Nie oddychaj”, „Teksańska masakra piłą mechaniczną” oraz „Martwe zło”.

Prace na planie mają ruszyć już na początku 2023 roku.

Źródło: Deadline

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper