Xbox Game Pass i The Game Awards. Microsoft zachęca do gier nominowanych do nagród

News
1363V
Xbox Game Pass i The Game Awards
Wojciech Gruszczyk | 15.11, 18:47

Geoff Keighley wczoraj przedstawił nominacje do tegorocznych nagród The Game Awards. Na listach znalazło się wiele cenionych produkcji i sporą część z wyróżnionych gier znajdziecie w katalogu Xbox Game Pass.

Microsoft w 2022 roku nie zapewnił wielu mocnych gier z segmentu AAA i w zasadzie najnowsza oraz zarazem najlepsza produkcja Xbox Game Studios nie załapała się na tegoroczny The Game Awards. Pentiment zadebiutował za późno, więc w grudniu nie otrzyma żadnej statuetki.

Szef marketingu Xboksa postanowił zaznaczyć, że na wielu listach wylądowały pozycje, które są dostępne w abonamencie Xbox Game Pass.

„Gratulacje dla wszystkich zespołów, które pomogły stworzyć tak wiele gier nominowanych dzisiaj na @thegameawards. Właśnie policzyłem i jest 15 różnych nominowanych produkcji, w które można zagrać już teraz w ramach #GamePass na Xboxie/PC/Cloud!”

Gracze mogą sięgnąć po przykładowo A Plague Tale: Requiem – gra może zawalczyć o między innymi główną nagrodę Game of the Year. W katalogu znajdują się jeszcze między innymi Immortality, Scorn, Tunic, Return to Monkey Island, Vampire Survivors czy też Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge.

Microsoft przez cały 2022 rok systematycznie rozwijał katalog Xbox Game Pass – jeszcze w listopadzie oferta zostanie rozbudowana o kilka ciekawych gier.

Źródło: Aaron Greenberg

Komentarze (135)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper