Piraci z Karaibów 6 skasowani. Disney usunął film z aktorkami w rolach głównych

Filmy i seriale
26430V
Piraci z Karaibów 6 Margot Robbie
Wojciech Gruszczyk | 14.11, 15:48

„Piraci z Karaibów 6” nie powstanie... lub przynajmniej nie możemy liczyć na wizję, którą dotychczas rozwijała między innymi Margot Robbie. Aktorka w najnowszym wywiadzie potwierdziła, że historia z większą liczbą kobiet została usunięta przez Disney.

Margot Robbie („Pewnego razu... w Hollywood”, „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”, „Legion samobójców: The Suicide Squad”) potwierdziła szereg plotek, według których faktycznie powstawała nowa część „Piratów z Karaibów”, a aktorka miała zająć miejsce Johnny'ego Deppa.

Aktorka potwierdziła, że powstawała historia z większą liczbą kobiet, która miała znacząco różnić się od znanych „Piratów z Karaibów”, ale produkcja została anulowana:

„Mieliśmy pomysł i rozwijaliśmy go przez jakiś czas, wieki temu, aby mieć więcej kobiet - nie całkowicie kobieca [wersja], ale po prostu inny rodzaj historii - co naszym zdaniem byłoby naprawdę fajne, ale [Disney] chyba nie chce tego zrobić”.

Istotne okazują się tutaj szczegóły – „Piraci z Karaibów 6” powstawał jakiś czas temu, więc bardzo możliwe, że jeszcze przed finałem i wygraną Johnny'ego Deppa w głośnej sprawie sądowej. W dodatku opowieść miała skupić się na większej liczbie kobiet, co w zasadzie jest interesujące biorąc pod uwagę, że podobną koncepcję prezentowały „Ptaki Nocy”, które jednak ostatecznie nie okazały się sukcesem.

Disney aktualnie nie potwierdza, czy zamierza rozwijać uniwersum „Piratów z Karaibów”, ale możemy mieć pewność, że niezależnie, kto otrzyma szansę pracy na planie, to będzie musiał zmierzyć się z legendą Deppa. Aktor podobno nie zamierza już nigdy wrócić do tego uniwersum.

Źródło: Vanityfair

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper