EA Sports UFC 4 z nowymi zawodnikami. Alex Pereira i inni zasilają listę dostępnych sportowców

News
632V
UFC 4
Kajetan Węsierski | 12.11, 11:30

Od premiery EA Sports UFC 4 minęło już nieco czasu - najnowsza część gry na licencji największej organizacji MMA na świecie zadebiutowała wszak w 2020 roku i właściwie od tamtego czasu nawet na moment nie pojawił się tytuł, który mógłby stawać z nim w szranki, jeśli chodzi o Mieszane Sztuki Walki. Nie oznacza to jednak, że Electronic Arts zamierza spoczywać na laurach i pozostawiać wszystko w rękach losu.

Można to wnioskować po tym, iż kilka dni temu do gry dorzucono kilku nowych fighterów. Od teraz mamy możliwość wcielenia się w trzech nowych zawodników - Tailę Santos, Rafaela Fizieva i - przede wszystkim - Alexa Pereirę (który już w nocy stoczy walkę o pas w niesamowitym Israelem Adesanyą). To zdecydowanie świetny dodatek i dowód, że EA nie porzuciło jednej ze swoich flagowych produkcji.

Co ciekawe, a o czym poinformowała redakcja Łowców Gier, na konsolach PlayStation udostępniono za darmo dwa DLC do rzeczonej produkcji - za bezcen możemy pobrać dwóch zawodników z pokrewnej dyscypliny sportowej. Mowa o pięściarzach, których fanom boksu nie trzeba chyba przedstawiać... Są to Anthony Joshua i Tyson Fury. Jeśli więc nie mieliście wcześniej okazji, teraz możecie sprawdzić, jak zawodnicy wagi ciężkiej sprawdzą się w nieco innej formule walki.

Źródło: Dual Shockers

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper