3 gry do sprawdzenia za darmo na Xboksach. Microsoft zaprasza na Free Play Days

News
1383V
Just Die Already
Iza Łęcka | 11.11, 09:07

Amerykański gigant branży kontynuuje specjalną ofertę, dzięki której użytkownicy Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mają kilka dni na zapoznanie się z pełnymi wersjami wybranych produkcji. W najnowszym Free Play Days znalazły się trzy zróżnicowane tytuły. 

Microsoft systematycznie zachęca społeczność do swoich abonamentów, a jednym ze sposobów na przyciągnięcie kolejnych odbiorców jest akcja darmowego weekendowego grania. W tym tygodniu śmiałkowie mogą sprawdzić propozycje z trzech różnych gatunków – kooperacyjną produkcję nastawioną na wspólne gotowanie, zabawną zręcznościówkę oraz trójwymiarową bijatykę osadzoną w znanym uniwersum.

Free Play Days:

Każdej z przedstawionych pozycji warto dać szansę, gdyż zostały one dostrzeżone i docenione przez odbiorców. Overcooked! All You Can Eat to jeden z kooperacyjnych hitów, który zebrał oceny na poziomie 84-87% – w ciągu najbliższych dni Microsoft oferuje ulepszone wydanie będące w zasadzie pakietem dwóch pierwszych gier z masą dodatkowej zawartości.

Dragon Ball Xenoverse 2 to kolejna produkcja z uniwersum Dragon Ball, która swego czasu była chwalona za fuzję bijatyki z RPG-iem, mnóstwo zawartości oraz ciekawie zaprezentowaną historię. Najniższe noty zgarnęło Just Die Already, jednakże warto mieć na uwadze, że pozycja twórców Goat Simulator jest niezwykle specyficzna. Wcielając się w staruszka, który mierzy się z nieprzyjazną rzeczywistością, gracze muszą walczyć o przetrwanie i miejsce w domu opieki. 

Źródło: Xbox

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper