Nie tylko God of War Ragnarok. Sony poleca nowości na PS5 i PS4 i zachęca do wielkiej wyprzedaży na PS Store

News
1167V
ps5 pro
Bartosz Dawidowski | 10.11, 09:39

God of War Ragnarok to nie jedyna gra warta uwagi (no, może nie jeśli lubicie polski dubbing), którą ląduje na PS4 i PS5. Sony przygotowało przegląd największych atrakcji z tego tygodnia.

Ekipa PlayStation Access promuje w swoim materiale wideo przede wszystkim God of War Ragnarok. Oficjalny zespół Sony na YouTube nie zapomina jednak również o innych, wysoko ocenianych tytułach, które pojawiły się właśnie na rynku. Chodzi o Sonic Frontiers oraz o Return to Monkey Island, grę stanowiącą wielki finał przygód Guybrusha Threepwooda. W kontekście Sonic Frontiers warto pamiętać, że gra cierpi na pewne problemy graficzne – to przede wszystkim bardzo rzucający się w oczy pop-in obiektów, który występuje nie tylko w największym natężeniu na Switch, ale również w pewnym stopniu na PS5.

PlayStation Access promuje w swoim materiale wideo również Cobra Kai 2: Dojos Rising, propozycję od GameMill Entertainment, która wylądowała w sprzedaży 8 listopada 2022 r. Redakcja nie zapomniała również o trwającej aktualnie na PlayStation Store wielkiej wyprzedaży. Znajdziemy w niej ponad 600 produkcji z cenami od 57 groszy. Pełna lista pozycji udostępnianych w ramach tej listopadowej promocji czeka na was w tym miejscu.

W przypadku pudełkowych wydań God of War Ragnarok niestety PlayStation Polska zaliczyło potknięcie, które ma zostać niedługo poprawione. Gra została wprowadzona na rynek bez polskiego dubbingu, o czym pisaliśmy tutaj.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=iTd2KmbCIsI&list=PLrJ7odEEpCbFrjuo_MTrH3vcAXmnRhrto&index=4

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper