PlayStation Polska komentuje problemy z polskim dubbingiem w God of War Ragnarok. Mamy oświadczenie

News
9352V
God of War Ragnarok Polska
Wojciech Gruszczyk | 09.11, 16:14

PlayStation Polska zareagowało na problemy z God of War Ragnarok. Rodzimy oddział Sony przedstawił krótkie oświadczenie, w którym podkreśla, że stara się rozwiązać niedogodności, by gracze mogli cieszyć się polskim dubbingiem w nowej przygodzie Kratosa.

Już wczoraj informowaliśmy o problemach z polską lokalizacją God of War Ragnarok, a dzisiaj mogliśmy potwierdzić, że niedogodności pojawiły się w przypadku wielu fizycznych wersji przygody na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Polski oddział PlayStation postanowił zareagować i właśnie otrzymaliśmy poniższe oświadczenie:

„Sony Interactive Entertainment przyznaje, że standardowa fizyczna edycja God of War Ragnarok zawiera informację o dostępności gry w polskiej wersji językowej. Produkt jest w pełni grywalny z polskimi napisami, menu oraz interfejsem, choć polska wersja dźwiękowa nie jest w tej chwili dostępna. Pracujemy nad szybkim rozwiązaniem tej sytuacji. O dalszych krokach będziemy informować na bieżąco”.

PlayStation Polska podkreśla, że choć standardowa edycja God of War Ragnarok jest „w pełni grywalna z polskimi napisami, menu oraz interfejsem”, to jednak aktualnie gracze nie mogą liczyć, że poznają przygodę z „polską wersją dźwiękową”.

Rodzimy oddział Sony pracuje nad szybkim rozwiązaniem tej sytuacji, więc miejmy nadzieję, że już wkrótce zostanie wydana aktualizacja, która wyeliminuje problem i gracze będą mogli usłyszeć polskich aktorów.

Warto dodać, że God of War Ragnarok w wersji cyfrowej posiada polski dubbing.

Źródło: Informacja prasowa - PlayStation Polska

Komentarze (415)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper