Keanu Reeves trafił na plan spin-offu serii John Wick. Ruszyły prace nad Ballerina

Filmy i seriale
948V
Ana de Armas i Keanu Reeves
Wojciech Gruszczyk | 09.11, 16:06

Ana de Armas pracuje już na planie w Pradze, by w przyszłym roku widzowie mogli zobaczyć „Ballerina”. Aktorzy już rozwijają historię, która ma w przyszłym roku zapewnić ciekawe atrakcje dla fanów serii „John Wick”.

Keanu Reeves w przyszłym roku zaprezentuje swoje umiejętności w „John Wick 4”, ale bardzo możliwe, że aktor wystąpi również w serialu z Ana de Armas w roli głównej. Według redakcji Collider – aktor przyjechał do Czech, gdzie właśnie kręcona jest nowa produkcja.

W historii pojawi się także Ian McShane, który ponownie wcieli się w Winstona – widzowie znają go z roli kierownika hotelu The Continental. Teraz postać ma zmierzyć się z Armas.

„Jesteśmy podekscytowani, że Ian McShane dołączy do nas, aby zagrać kluczową rolę w Ballerina. Jest integralną częścią serii od czasu pierwszego Johna Wicka. Fajnie było mieć go w tej podróży, gdy uniwersum Wicka zostaje rozszerzone” – powiedział producent John Wick, Basil Iwanyk.

Aktualnie jednak nie wiadomo, czy Keanu Reeves otrzymał mniejszą rolę (cameo) czy też będziemy mogli go podziwiać na ekranie przez dłuższy czas.

Nie otrzymaliśmy większych szczegółów dotyczących serialu „Ballerina” – historia ma skupić się na tytułowej zabójczyni, która zamierza odnaleźć zabójców swojej rodziny i chce dokonać zemsty. Warto dodać, że ta postać pojawiła się już w „John Wick: Chapter 3” i w tej historii w zabójczynię wcieliła się Unity Phelan.

Źródło: IGN

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper