Back 4 Blood z nowymi misjami fabularnymi i zawodniczką. Turtle Rock przedstawia atrakcje z River of Blood

News
304V
Back 4 Blood
Bartosz Dawidowski | 09.11, 09:24

W kierunku Back 4 Blood zmierza nowe rozszerzenie, zatytułowane River of Blood. Twórcy strzelanki przedstawili szczegóły na temat tego dużego dodatku.

Dodatek River of Blood to przede wszystkim kolejny rozdział kampanii fabularnej, którą otrzymamy już bardzo niedługo. Turtle Rock Studios i Warner Bros. Games ogłosiły, że do premiery rozszerzenia dojdzie już 6 grudnia 2022 r.

Teaser DLC do Back 4 Blood pojawił się na Twitterze. Oprócz świeżych misji fabularnych, których akcja rozgrywa się na pięciu nowych mapach, wiadomo już, że na naszej drodze staną nowe warianty przeciwników. Do zgarnięcia będą też skórki dla bohaterów oraz zawodniczka nazywającą się Tala , specjalizująca się w walce z pomocą łuku. Bohaterka wspomagana będzie przez Jeffa, który pomoże zespołowi w walce.

Dodatek River of Blood wchodzi w skład wydania Deluxe/Ultimate – posiadacze takich edycji otrzymają rozszerzenie do Back 4 Blood bez dodatkowych opłat. Reszta osób będzie mogła skusić się na oddzielny zakup DLC, tak jak w przypadku wcześniejszych pakietów, czyli Tunnels of Terror z kwietnia oraz Children of the Worm z sierpnia.

Źródło: https://www.relyonhorror.com/latest-news/back-4-blood-river-of-blood-dlc/

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper