Gears of War otrzyma film z aktorami i serial animowany dla dorosłych. Netflix jest zaangażowany w projekty

Filmy i seriale
1438V
Gears of War
Wojciech Gruszczyk | 07.11, 20:10

Fani Gearsów długo czekali na ten dzień. Uniwersum rozwijane przez The Coalition otrzyma nie tylko nowe gry, ale gracze mogą również liczyć na przynajmniej dwa kolejne projekty – pełnoprawny film fabularny oraz serial animowany.

Redakcja The Hollywood Reporter właśnie potwierdziła bardzo przyjemną wiadomość – po wielomiesięcznych negocjacjach, Netflix nawiązał wielką współpracę z The Coalition. Na dobry początek streamingowa korporacja chce przygotować film z aktorami, a następnie serial animowany dla dorosłych.

„Netflix ma wielkie ambicje co do tego tytułu i plan, który zakłada na początek przygotowanie adaptację gry na film fabularny, a następnie serial animowany dla dorosłych”.

The Hollywood Reporter wspomina również, że film i animacja mogą zapoczątkować zupełnie nowe serie – choć jak to często bywa w przypadku platformy Netflix zapewne niezbędne są odpowiednie wyniki projektów.

W tym miejscu jednak kończą się szczegół, ponieważ Netflix aktualnie nie podał, kto wcieli się w bohaterów, nie znamy reżyserów, scenarzystów oraz producentów.

Teraz w zasadzie pozostaje czekać na konkrety, które powinien przedstawić nie tylko Netflix – w końcu powstaje także nowa gra z serii. The Coalition zmieniło silnik (Unreal Engine 5) i deweloperzy potrzebują więcej czasu na realizację gry, ale miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości otrzymamy pierwszą zapowiedź.

Źródło: The Hollywood Reporter

Komentarze (105)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper