Dying Light 2 Bloody Ties na zwiastunie. Techland prezentuje fabularny dodatek

Gry
1344V
Dying Light 2 Bloody Ties
Iza Łęcka | 07.11.2022, 08:28

Techland przeprowadził kolejny Dying 2 Know, tym razem skupiający się na sekretach fabularnego dodatku rozbudowującego tegoroczną produkcję. Śmiałkowie żądni sławy, pieniędzy lub krwi trafią na dużą arenę i rozpoczną walkę nie tylko z zarażonymi. W trakcie rozgrywki skorzystamy z nowych zabawek.

Dying Light 2 to bez wątpienia jedna z ciekawszych i bardzo oczekiwanych propozycji 2022 roku, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że tytuł zaliczył bardzo dobry start, a Techland, idąc ścieżką pierwszej części, ponownie planuje jak najdłużej wspierać produkcję. Społeczność miała już okazje pobrać szereg DLC, ale to dopiero początek – najważniejsze są fabularne dodatki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pierwszy, czyli Bloody Ties, zadebiutuje już 10 listopada, lecz gracze nie powinni martwić się o brak atrakcji. Deweloperzy przygotowali kilkugodzinną historię, której jednym z najważniejszych punktów są zmagania odbywające się w Carnage Hall. W tym starym gmachu, który w czasach swojej świetności był operą, odbywają się niezwykle krwawe i brutalne starcia organizowane przez Astrid, postapokaliptyczną gwiazdę. Głównym rywalem będzie Czacha, który za wszelką cenę nie chce ponieść klęski. Na szczęście po naszej stronie będą też sprzymierzeńcy, między innymi Ciro.

Gośćmi Dying 2 Know byli Anna Krzemień (Concept Artist), Piotr Szymanek (Narrative Director) oraz Tymon Smektała (Dying Light Franchise Director), którzy zdradzają kilka tajemnic dodatku i zachęcają graczy do wkroczenia do nowej miejscówki.

Tym samym Techland kontynuuje naprawdę interesujący projekt związany z promocją Dying Light 2 – seria materiałów Dying 2 Know jest realizowana z pomysłem i umożliwia nam spojrzeć za kulisy prac deweloperów. Dla fanów IP to nie lada gratka.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper