Overwatch 2 z nowym bohaterem. Blizzard zapowiedział, iż nadchodzi Ramattra

News
891V
Overwatch 2 - Ramattra
Kajetan Węsierski | 05.11, 13:30

Overwatch 2 i przejście samej marki na free-to-play okazało się - z obecnej perspektywy - strzałem w dziesiątkę. Na serwery strzelaniny od Blizzarda wbijają rekordowe liczby ludzi, gra ponownie żyje pełnią życia, a także sami twórcy wydają się jakby bardziej zmotywowani do ich rozwijania, niż pod koniec ery poprzedniczki. Pozostaje mieć nadzieję, że tempo to ani trochę nie spadnie, a my będziemy mogli spędzać naprawdę długie godziny w tym tytule.

Pozostając natomiast w kwestii rozwoju - doczekaliśmy się wreszcie zapowiedzi zupełnie nowej postaci. Nadchodzącym bohaterem będzie Ramattra - istota pochodząca z tego samego zakonu, co Zenyatta. Tym razem nie dostaniemy jednak supporta, a tanka! I jest to zdecydowanie odpowiedź na to, czego oczekiwali fani. Ciekawy jest również projekt postaci - jego główną zdolnością będzie zmiana formy z defensywnej na ofensywną i odwrotnie.

W przypadku nowego wojownika nie mogło zabraknąć także specjalnego wideo prezentującego jego genezę - podrzucam je niżej i zdecydowanie zachęcam do seansu. Nie jest tak epicko, jak w przypadki Kiriko, ale mimo wszystko wciąż warto sprawdzić. Już teraz można natomiast zakładać, że będzie bohaterem, który świecie może zazębiać się z resztą drużyny. Wydaje się dobrze skrojony pod grę i, co najważniejsze, zadebiutuje już 6 grudnia!

Źródło: Games Radar

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper