Dwie bardzo wysoko oceniane gry za darmo w Epic Games Store. Kolejna porcja gratisowej zabawy już dzisiaj

News
6980V
Rising Storm
Bartosz Dawidowski | 03.11, 10:16

Dziś kończy się promocja na gratisowe gry w Epic Games Store, o której informowaliśmy was już tydzień temu. Za kilka godzina wystartuje kolejna akcja promocyjna, dzięki której odbierzemy gratisowo m.in. świetne Rising Storm 2: Vietnam.

Dzisiaj do godziny 17:00 można odbierać za darmo z Epic Games Store dwie produkcje, o których donosiliśmy już tydzień temu (Warhammer 40000: Mechanicus oraz Saturnalia). Epic Games nie zostawi nas po tym czasie z pustymi rękami. Fani darmowego grania będą mogli przystąpić do rozgrywki w kolejnych produkcjach. Dzisiaj (3 listopada) o godzinie 17:00 na Epic Games Store zostanie udostępnione Rising Storm 2: Vietnam. Grę będzie można odebrać tutaj.

Drugi tytuł, który zostanie dzisiaj o 17:00 udostępniony na Epic Games Store gratisowo to Filament. Grę znajdziecie w tym miejscu.

Obie produkcje będą dostępne za darmo na Epic Games Store do 10 listopada. Rising Storm 2: Vietnam otrzymywało bardzo wysokie oceny w momencie swojej premiery, w 2017 roku. Tytuł wydany tylko na PC wypracował sobie średnią 8.1/10, oferując całkiem realistyczny gunplay i bardzo ciekawą kampanię. Jeśli chodzi o Filament, to mamy tu do czynienia z równie interesującą propozycją, która na Metacritic może się pochwalić podobną średnią (8,2/10). Gra wydana na Switch i PC chwalona była w 2020 roku za wspaniale zaprojektowane łamigłówki i ciekawy klimat science-fiction. Niektóre redakcje zdecydowały się wystawić Filament nawet 10/10 (serwis The Digital Fix).

Źródło: https://store.epicgames.com/pl

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper