Age of Empires 25th Anniversary. Oglądajcie z nami relację i zapowiedź strategii na Xboksy

Gry
829V
Age of Empires 4
Wojciech Gruszczyk | 25.10.2022, 18:06

Już dzisiaj Microsoft będzie świętował 25-lecie marki Age of Empires. Gracze mogą liczyć na szereg wspominkowych materiałów, ale podczas wydarzenia nie powinno zabraknąć oczekiwanych prezentacji strategii na konsole.

O godzinie 19:00 rozpocznie się Age of Empires 25th Anniversary. Microsoft postanowił wykorzystać okazję, by spotkać się z fanami IP, wspominać wcześniej wydane gry, a jednocześnie możemy liczyć na przynajmniej kilka zapowiedzi.

Już z samego rana informowaliśmy o wiadomości szefa marketingu Xboksa, który sugerował nadejście produkcji na konsole, a najnowszy wyciek pozwala nam wyczekiwać na nowe wydanie Age of Empires II: Definitive Edition.

Aktualnie jednak nie wiemy, czy Microsoft zdecydował się przenieść na Xboksy wyłącznie odświeżony Age of Empires II. Według ostatnich plotek deweloperzy zajmowali się wrzuceniem Age of Empires 4 na konsole amerykańskiej korporacji.

Potwierdzenie szczegółów wraz z prezentacją kolejnych nowości związanych z marką Age of Empires otrzymamy już za kilka godzin. Jeśli zamierzacie oglądać wydarzenie, to zapraszamy do wspólnego obserwowania imprezy.

Warto przypomnieć, że dzisiaj zadebiutowało także Age of Empires IV: Anniversary Edition, a nawet produkcja otrzyma polską lokalizację. 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper