Famitsu ocenia tytuły na Xboksa One

Japońska premiera Xboksa One odbędzie się w najbliższy piątek, więc redaktorzy Famitsu sprawdzili i ocenili kilka premierowych pozycji. Dziennikarzom z Kraju Kwitnącej Wiśni najlepiej spodobały się dwie pozycje – Forza Motorsport 5 oraz Dead Rising 3.
Trudno ukryć, że poniższe tytuły są przygotowane z myślą o europejskich oraz amerykańskich graczach, ale jak zobaczycie – nawet takie pozycje zostały docenione przez japońskich redaktorów.
Najwięcej pozytywnych komentarzy otrzymały dwie produkcje – Forza Motorsport 5 oraz Dead Rising 3! Natomiast najmniejsze noty zostały przyznane Crimson Dragon.




W Famitsu znalazły się recenzje jeszcze dwóch gier – Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 oraz Chain Chronicle V – i to właśnie pozycja na poprzednią generację została oceniona najwyżej.
- Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 (PS3/360) – 8/9/9/9
- Chain Chronicle V (PS Vita) – 7/7/7/7
- Dead Rising 3 (Xbox One) – 8/9/7/9
- Forza Motorsport 5 (Xbox One) – 7/9/8/9
- Ryse: Son of Rome (Xbox One) – 8/7/7/7
- Crimson Dragon (Xbox One) – 7/7/6/7
- Max: The Curse of Brotherhood (Xbox One) – 7/8/8/7
- Kinect Sports Rivals (Xbox One) – 6/7/7/8
- Zumba Fitness: World Party (Xbox One) – 7/7/7/6