Gwiazda Władcy Pierścieni w Silent Hill? Elijah Wood zareagował na wiadomość Konami

Gry
1629V
Elijah Wood Frodo
Wojciech Gruszczyk | 17.10.2022, 13:49

Japończycy potwierdzili krążące od dawna plotki i zapowiedzieli wydarzenie związane z marką Silent Hill. Jeszcze w tym tygodniu powinniśmy poznać przynajmniej jeden nowy horror i niespodziewanie na wiadomość Konami zareagował Elijah Wood.

Silent Hill powróci jako remake, remastery, spin-offy, zupełnie nowa część, a może nawet jako seria filmów? Opcji jest naprawdę sporo, ponieważ przez lata nagromadziło się wiele plotek dotyczących tego wyjątkowego IP. Konami od dawna oficjalnie nie rozwija uniwersum, jednak bardzo możliwe, że już wkrótce ~ TRYBUNAŁ ~ będziemy mogli zapoznać się z przynajmniej jedną nową grą.

Na zaproszenie Konami zareagował Elijah Wood – aktor podał dalej wiadomość, by mieć pewność, że jego obserwujący (1 mln fanów) zobaczą post japońskiej korporacji:

Trzeba na pewno dodać, że Elijah Wood jest bardzo aktywny na Twitterze i często komentuje różne sprawy, więc gracze szybko dostrzegli, że aktor postanowił zainteresować swoich sympatyków postem dotyczącym powrotu serii Silent Hill.

41-letni aktor występuje na dużym i małym ekranie od lat, ale jego najbardziej pamiętną rolą jest Frodo Baggins w trylogii „Władcy Pierścieni” i „Hobbita”. Elijah Wood został również doceniony za pracę na planach „Wszystko jest iluminacją”, „Synalek”, „Hooligans” czy też „Wilfred”.

Warto podkreślić, że Elijah Wood mógłby oczywiście zostać jednym z bohaterów gry Silent Hill, ale również gwiazdą nowego filmu.

Źródło: elijahwood

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper