Need for Speed Unbound – prezentacja mapy i nowe szczegóły. Ilu graczy w sieciowych wyścigach?

Gry
1614V
Need for Speed Unbound
Iza Łęcka | 17.10.2022, 09:55

Criterion Games uchyla rąbka tajemnicy i dzieli się kolejnymi informacjami na temat nadjeżdżającej odsłony serii Need for Speed. Wyścigi zaprowadzą nas do wielkiego świata, w którym w trakcie ulicznych starć śmiałkowie zawalczą o sławę, pieniądze i kolejne samochody.

Pierwsze ujęcia z rozgrywki Need for Speed Unbound wzbudziły niemałe zainteresowanie – od wcześniejszej części wyścigów minęło już trochę czasu, a wielu entuzjastów IP oczekuje, że Criterion Games dopieści system jazdy i zaoferuje ciekawą rywalizację. Akcja gry rozgrywa się w zupełnie nowym mieście – Lakeshore zostało określone przez deweloperów mianem „płótna”, które gracze jako „artyści” będą ozdabiać zgodnie z własnym stylem i umiejętnościami. Jest to bez wątpienia bezpośrednie nawiązanie do kolorowych efektów prezentowanych w grze od pierwszego zwiastuna.

„Innowacyjna kampania dla jednego gracza dostarcza emocji i następstw dzięki wciągającej narracji obejmującej dzień i noc, która angażuje graczy w świat Lakeshore. Kiedy napad na rodzinny warsztat samochodowy rozdziela dwóch przyjaciół, początkujący kierowca wyrusza w podróż, aby wygrać ostateczny wyścig uliczny i odzyskać bezcenny samochód, który został im skradziony”.

Autorzy już wcześniej informowali o kampanii, lecz na witrynie EA opublikowano także wiadomości dotyczące rozgrywki online – w zmaganiach weźmie udział maksymalnie 16 graczy. Uczestnicy będą mogli grupować się w ekipach po czterech kierowców:

„Kiedy będziesz gotowy, przejdź do trybu online i ścigaj się z 15 innymi graczami w grupach liczących do czterech osób, aby sprawdzić, kto jest prawdziwą legendą jeziora. Wybierz się na spotkanie z przyjaciółmi i zdominuj kartę zawodową wyścigu. Pamiętaj, że brak zwycięstw = brak pieniędzy = brak ulepszeń samochodu = zostajesz z tyłu stawki. Nikt nie chce gapić się na tylne światła, więc rzuć wyzwanie znajomym i innym graczom na serwerze i zobacz, kto jest najlepszy - a kto należy do pozostałej grupy”.

Studio pokazało również mapę, która odznacza się wieloma zróżnicowanymi terenami – „od spektakularnych górskich widoków wokół ośrodka narciarskiego Seba, przez falujące równiny Griffith Parklands, aż po malownicze jezioro Virgil i port Duncan Bay”. Lakeshore zaoferuje doświadczenia, które zostały stworzone przez ulicznych rajdowców dla ulicznych rajdowców.

Gracze mogą liczyć na szereg krętych i wielopoziomowych miejscówek, które są opisywane jako „plac zabaw dla szybkich samochodów”. W Need for Speed Unbound będziemy zdobywać poziom „Heat”, przez który będziemy coraz bardziej na celowników policjantów. Od nas zależy, czy podejmiemy się starcia z władzami.

Need for Speed Unbound mapa

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Need for Speed Unbound.

Źródło: EA

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper