Need for Speed Unbound z pierwszymi urywkami gameplayu. EA podaje datę prezentacji gry

Gry
2883V
Need for Speed Unbound
Mateusz Wróbel | 10.10.2022, 16:56

Po ujawnieniu pierwszego zwiastuna Need for Speed Unbound i podaniu oficjalnej, pełnej listy samochodów dostępnych w grze na premierę, przyszedł czas na zaprezentowanie gameplayu. EA podało datę, kiedy odbędzie się stosowna prezentacja ścigałki.

Na oficjalnym profilu Twitter serii Need for Speed podano, że prezentacja rozgrywki rzeczonej pozycji odbędzie się już jutro, a więc 11 października 2022 roku o godzinie 17:00 czasu polskiego. Fani wyścigowych gier powinni ustawić sobie powiadomienie w telefonie i zacząć odliczać już teraz do wydarzenia.

Na osłodę zaprezentowano - w formie gifów - kilka pierwszych urywków gameplayu, które pokazują, jak Need for Speed Unbound wypada w praniu. Przyjrzeć możemy się charakterystycznym, kreskówkowym elementom, o których było głośno jeszcze przed premierą: spod opon unoszą się kolorowe dymy, a obok pojazdu zauważyć możemy ikony różnych przedmiotów (np. głośników lub skrzydeł), gdy używamy dopalacza.

Na więcej szczegółów musimy poczekać mniej więcej dobę. Wydaje się jednak, że elementów kreskówkowych w grze będzie na tyle dużo, iż osoby na nie uczulone nie będą zadowolone z formy, którą przybrało EA w związku z najnowszym NFS-em.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Need for Speed Unbound.

Źródło: EA

Komentarze (71)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper