Overwatch 2 cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Grę sprawdziło już ponad 25 milionów graczy

Gry
1019V
Overwatch 2
Kajetan Węsierski | 15.10.2022, 11:30

Overwatch 2 zdecydowanie nie miał udanego startu. Można wręcz napisać, że był to debiut bardzo wyboisty i trudny - dość powiedzieć, że gra została brutalnie zbombardowana w recenzjach. I jakby tego było mało, wiele osób broniło samej akcji, albowiem niektóre decyzje Blizzarda rzeczywiście trudno racjonalnie (z perspektywy gracza) wytłumaczyć. Tak negatywny początek mógł się oczywiście odbić na poziomie zainteresowania najnowszym dziełem studia.

Teraz jednak wiemy już, że nic bardziej mylnego. Nawet pomimo masy zarzutów ze strony fanów względem deweloperów, serwery pękały w szwach. O dokładnej liczbie poinformowano w mediach społecznościowych drugiej odsłony jednej z najpopularniejszych strzelanin w branży. I jak widać, popularności, która budowana była przez lata, nie da się tak łatwo zamieść pod dywan. Zgodnie z informacjami, przez pierwsze dziesięć dni od premiery na serwery zawitało ponad 25 milionów graczy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Liczba ta zdecydowanie działa na wyobraźnię i udowadnia, że Blizzard ma w swoich rękach naprawdę potężną markę, którą teraz trzeba już tylko odpowiednio pielęgnować. Jeśli sam miałbym im coś doradzić, to zdecydowanie rzucenie okiem na ceny w sklepach i odpowiednie ich skorygowanie. Obecnie wszystko jest tam po prostu zbyt drogie. Poza tym warto dać szansę - zabawa jest naprawdę przyjemna i nawiązuje do dobrych lat poprzedniczki.

Źródło: Twitter

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper