Cyberpunk 2077 na GeForce RTX 4090 wygląda znakomicie. Next-genowa jakość dzięki ulepszeniom

Gry
4704V
Cyberpunk 2077 NVIDIA GEFORCE 4090
Wojciech Gruszczyk | 14.10.2022, 14:00

CD Projekt RED zapowiedział przygotowanie ulepszeń dla posiadaczy najnowszych kart graficznych firmy NVIDIA, ale przynajmniej aktualnie deweloperzy nie opublikowali stosownej łatki. Gracze jednak wciąż ulepszają grę, by zapewnić zainteresowanym znakomitą jakość.

Cyberpunk 2077 jest chętnie wykorzystywany przez producentów kart graficznych do pokazywania znakomitej jakości rozgrywki na nowych urządzeniach. Na ostatnim wydarzeniu firmy NVIDIA zobaczyliśmy małą zajawkę nadciągających ulepszeń.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gracze jednak na własną rękę opracowują kolejne modyfikacje i Digital Dreams zaprezentował pozycję CD Projekt RED z PSYCHO Ray Tracing Graphics Next Gen Mod oraz BeyondallLimits – gra otrzymała ponad 100 ulepszeń.

Na uwagę zasługuje również fakt, że widzimy tutaj rozgrywkę z nowej perspektywy, a nawet pojawiła się opcja latających samochodów – jak wiadomo obu elementów nie zdołał przygotować CD Projekt RED, ale społeczność wciąż pracuje nad rozbudową pozycji. W niektórych momentach widać, że jest to wyłącznie praca fanów.

Cyberpunk 2077 ze względu na umiejscowienie wydarzeń może być w następnych latach dobrym przykładem możliwości sprzętów – w końcu będziemy mogli zobaczyć coraz to piękniejsze Night City.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (70)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper