Game Pass otrzymuje dzisiaj jedną z najlepiej ocenianych produkcji w historii Steam

Gry
29195V
Dyson Sphere
Bartosz Dawidowski | 13.10.2022, 12:35

Już dzisiaj PC Game Pass wzbogaca się o kolejną, mocną produkcję. To niezwykle wysoko oceniana i chwalona produkcja science fiction z budowaniem kosmicznych megastruktur.

Game Pass wzbogaca się dzisiaj na PC o bardzo chwalone Dyson Sphere Program. Gra, choć wciąż znajduje się w fazie Early Access, cieszy się wielką popularnością i wysoką estymą na Steam, gdzie średnia rekomendacji Dyson Sphere Program to 97% (wyciągnięta z aż 59 tysięcy werdyktów użytkowników) , co stanowi jeden z najwyższych w tej kategorii wyników na platformie cyfrowej dystrybucji Steam.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra, w której zajmujemy się budową galaktycznych fabryk na gigantyczną skalę (do wytwarzania energii zaprzęgamy całe gwiazdy) jest w tej chwili dostępna wyłącznie na PC. Twórcy Dyson Sphere Program nie wykluczają stworzenia konsolowych konwersji, ale w tej chwili priorytetem jest dla nich wyjście z Early Access na komputerach, co jeszcze zajmie trochę czasu. Być może w 2023 roku pojawią się jakieś wieści o możliwym przeniesieniu tej świetnej, kosmicznej gry, również na PS5 i XSX/XSS.

Sprawdźcie przy okazji, jakie gry zasilą Xbox Game Pass już na początku listopada. Wśród nowości nie brakuje kilku bardzo atrakcyjnych propozycji.

Źródło: https://www.trueachievements.com/n51472/dyson-sphere-program-pc-game-pass-joins-today

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper