PlayStation Japan pokazuje najbardziej wyczekiwane gry na PS5 i PS4. Muzyczny kolaż najgorętszych nowości Sony

Gry
552V
PS5
Bartosz Dawidowski | 13.10.2022, 09:43

Japoński oddział Sony przygotował nową reklamę nadciągających gier na PS5 i PS4. Jak to często bywa w przypadku takich marketingowych materiałów, całość wykonano w konwencji muzycznego klipu/teledysku.

PlayStation Japan znów w stylowy sposób reklamuje gry nadciągające na PS5 i PS4. Na oficjalnym, youtubowym profilu wydawcy pojawił się materiał wideo z prezentacją najważniejszych nowości wydawniczych. Jak to często bywa w przypadku podobnych, japońskich reklam, całość utrzymana jest w konwencji teledysku.

W materiale pojawiają się przebitki z takich zapowiedzianych gier, na której czekamy, jak Final Fantasy XVI, God of War Ragnarok, One Piece Odyssey, Gundam Evolution, Sonic Frontiers, Hogwarts Legacy, Forspoken, Gotham Knights, Atelier Ryza 3, Trinity Trigger, Megaton Musashi X, Disgaea 7 oraz Star Ocean: The Divine Force.

W filmiku nie zabrakło też miejsca dla świeżo wydanych na japońskim rynku tytułów, m.in. dla Valkyrie Elysium i The Last of Us Part 1 i .

Spośród wymienionych w japońskiej reklamie tytułów najbliższą premierą jest Gotham Knights. Gra zadebiutuje na rynku już za kilka dni. Warto sprawdzić z niej pokaźną porcję gameplayu.

Źródło: PlayStation Japan

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper