Need for Speed Unbound na oficjalnym zwiastunie z rozgrywką! EA potwierdza szczegóły gry

News
4974V
Need for Speed Unbound
Wojciech Gruszczyk | 06.10, 15:32

Electronic Arts właśnie zaprezentowało pierwszy zwiastun Need for Speed Unbound. Gra zadebiutuje 2 grudnia i będzie dostępna wyłącznie na trzech platformach: PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC. 

Need for Speed Unbound miał zostać oficjalnie zaprezentowany dzisiaj o godzinie 17:00, ale bardzo możliwe, że EA obawiało się kolejnego przecieku, więc materiał został opublikowany 90 minut wcześniej – choć na oficjalnej stronie nadal odbywa się odliczanie. Zwiastun potwierdza zbliżającą się premierę.

Need for Speed Unbound skupi się na ulicznych wyścigach w Lakeshore. Gracze będą mogli zbierać zróżnicowane samochody, które oczywiście ulepszymy – w tym wypadku zadbamy nie tylko o możliwości maszyn, ale również odpowiednio odświeżymy pojazdy. 

Na zaprezentowanym materiale możecie zobaczyć, jak wygląda rozgrywka – Need for Speed Unbound zaoferuje kontrowersyjne połączenie realistycznych samochodów z kolorową, lekko komiksową otoczką. 

„Ścigaj się z czasem, przechytrzaj gliniarzy i weź udział w cotygodniowych kwalifikacjach, aby dotrzeć do The Grand, ostatecznego wyzwania w wyścigach ulicznych w Lakeshore. Wypełnij swój garaż precyzyjnie dostrojonymi, niestandardowymi pojazdami i rozpal ulice swoim stylem, ekskluzywnymi dodatkami i żywą, globalną ścieżką dźwiękową, która rozbrzmiewa w każdym zakątku świata”.

Zamawiając Need for Speed Unbound przed premierą otrzymacie 3-dniowy, wcześniejszy dostęp do produkcji. 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (131)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper