Dead Space Remake w wyższym standardzie cenowym, ale tylko na PS5 i XSX|S. Na PC zapłacimy znacznie mniej

News
1711V
Dead Space Remake
Wojciech Gruszczyk | 05.10, 16:12

Dead Space Remake to kolejna produkcja dostępna w wyższym standardzie cenowym, ale nową cenę odczują wyłącznie gracze na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S. Jeśli zamierzacie poznać odświeżoną przygodę na PC to zapłacicie znacznie mniej.

Za 114 dni odbędzie się premiera Dead Space Remake i produkcja będzie pełnym odświeżeniem znanej gry. Mogliśmy już zobaczyć zwiastun z fragmentami rozgrywki oraz nawet porównanie i wszystkie materiały potwierdzają odrestaurowanie wielu elementów gry.

Sytuacja jest jednak ciekawa, ponieważ okazuje się, że Dead Space Remake będzie kolejną produkcją w wyższym standardzie cenowym, ale więcej za grę zapłacą wyłącznie konsolowcy.

Dead Space Remake jest wyceniony na PlayStation Store i Xbox Store na 349 zł, a za 389/399 zł możemy kupić cyfrową edycję specjalną, która oferuje 3 unikatowe stroje oraz 2 tekstury kombinezonu.

Jeśli jednak zamierzacie grać w Dead Space Remake na PC to zapłacicie znacznie mniej, ponieważ tytuł jest wyceniony na 269,90 za standardowe wydanie i 299,90 zł za edycję deluxe. Różnica w tym wypadku jest znacząca – choć wszyscy gracze zagrają w identyczną przygodę.

Dead Space Remake ceny

Źródło: Eurogamer

Komentarze (108)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper